Kinetec Dr.Aktive - koleno

Kinetec Dr.Aktive - koleno

2 850 ,-Kč
2 355 ,-Kč bez DPH
Počet

Kinetec Dr. Aktive  je snadno použitelná a účinná bandáž pro chladovou kompresní terapii určená pro koleno. Dr. Aktive se vyznačuje inovativní konstrukční technologií, je lehký a pohodlný při používání. Bandáž Dr. Aktive je ideální pro použití při léčbě výronů, sportovních zranění, artritidy a svalové únavy. Kompresní terapie chladem stahuje krevní cévy, což snižuje otok a zánět a poskytuje účinnou úlevu od bolesti.

Odnímatelné gelové obklady stačí vložit na 2 hodiny do chladničky nebo mrazáku, znovu je připevnit pomocí snadného zapínání na suchý zip a připevnit na postižené místo pro rychlou a snadnou úlevu.

S kompresní bandáží Dr.Aktive® můžete ideálním způsobem "ledovat" klouby kolena, ať už po cvičení, zranění, nebo jako součást rehabilitačního programu. Studená kompresní terapie pomůže minimalizovat bolest, snížit otok a maximalizovat rekonvalescenci. Univerzální velikost, která je vhodná pro obě kolena.

Snadné použití
Bandáž je vybavena zapínáním na suchý zip, které zajišťuje správnou polohu a pohodlí a umožňuje nastavitelnou kompresi a podporu.
Obsahuje vyjímatelný vnitřní gelový obal, který lze umístit do chladničky nebo mrazáku.

Inovativní technologie
Navrženo s využitím nejnovější technologie studené komprese.
Nafukovací pumpa s praktickým dvoucestným vypínacím ventilem.
Ambidextrousní systém: všechny podpěry jsou vhodné pro levou i pravou nohu.

Výhody
Studená kompresní terapie pomáhá minimalizovat bolest a snižuje otoky.
Vhodné pro použití při léčbě podvrtnutí a natažení, artritidy, otoků, svalové únavy, sportovních a jiných zranění.
Ideální pro rehabilitaci.

DA030101