Uhličité koupele

Uhličité koupele

Suchá uhličitá koupel celková

Doba aplikace (výkonu): 45 min.

Popis procedury:

uzavření celého těla (mimo hlavy) do speciálního plastového vaku, plněného čistým oxidem uhličitým. Základní fyziologickou reakcí na tento podnět je rozšíření všech cév až po vlásečnice se současným zvýšením obsahu kyslíku v krvi a tím zvýšení dodávky kyslíku do všech tkání. Během procedury je pouštěna relaxační hudba. Doporučený celkový počet je 10 suchých uhličitých koupelí.

Vhodné pro:

nemoci pohybového aparátu, poruchy periferního prokrvení, polyneuropatie, mikroangiopatie, arteriální hypertenze, varixy, algodystrofie

Účinek:

dokonalé prokrvení pokožky, svalstva a všech tělesných orgánů, včetně žláz a mozku dobře okysličenou krví. Tato vysoce účinná procedura, která upevňuje zdraví, zvyšuje životní elán a vitalitu, je ideálním prostředkem pro zvýšení tělesné i duševní pohody. Vaková uhličitá koupel je léčebná procedura vyvinutá na základě nových vědeckých poznatků o účincích oxidu uhličitého na člověka. Cílem procedury je zlepšení činnosti všech tělesných orgánů a žláz, což vede ke všeobecnému posílení organismu, povzbuzení imunitního systému a sebehojivých schopností těla.

Uhličité koupele

Aktivní filtry