Dodávky zboží

Veškeré přístroje, které si zde objednáte Vám můžeme osobně dovézt, předvést a zaškolit obsluhující personál. Tato služba je vždy zpoplatněna výjezdem technika do místa instalace, jsou hrazeny náklady na dopravu technika. Objednané zboží lze dodat na fakturační adresu, případně na jinou adresu dle vyplněného formuláře při objednání. Příslušenství a spotřební materiál (např. elektrody, aplikátory, reg.papíry) zasíláme přepravní službou, dle dohody možno i osobní odběr. Na výběr máte dodání spediční službou DPD a TopTrans, Českou poštou - Balík do ruky a Zásilkovnu u které si můžete vybrat vyzvednutí balíku na Vámi zvolené pobočce jak v České republice, Slovensku, Maďarsku, Polsku a v Rakousku.
Přehled cen pro dodání zboží:Osobní odběr Praha 4 - Chodov zdarma
Spediční služba DPD od 203,-Kč s DPH
TopTrans od 255,-Kč s DPH
Osobní předání a zaškolení v obsluze od 557,-Kč s DPH
Zásilkovna ČR od 91,-Kč s DPH
Zásielkovňa SK od 127,-Kč s DPH
Przesylkownia "Zásilkovna" PL od 103,-Kč s DPH
Csomagküldő "Zásilkovna" HU od 120,-Kč s DPH
PPL ČR od 145,-Kč s DPH
PPL SK od 375,-Kč s DPH
PPL ParcelShop od 97,-Kč s DPH

Možnosti platby

Platby jsou možné provádět on-line, zálohovým dokladem, nebo zasláním na dobírku.

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

comgate-karetni-loga.png

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

platebni-brana-comgate-banky.png

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Nakupujte hned a plaťte pak

Platba je zcela zdarma do 30 dnů

Nakupujte až do výše 25 000 Kč celkové objednávky

Vyhodnocení v desítkách vteřin

Nakup hned