Je možnost nákupu na splátky???

Ano, máte možnost si vybrat ze dvou nabízených produktů:
- nákup na leasing přes leasingovou společnost Ekorent
- možné je také dohodnout podmínky s Vaší ověřenou leasingovou společností.

Co znamená cena na zavolání???

Tento výrobek je novinkou na našem trhu a cena není zatím stanovena, nebo se snažím cenu pro Vás udělat co nejzajímavější. Cenu tohoto produktu Vám sdělíme při zavolání nebo zašleme e-mailem.

Cena výrobku přesahuje 40.000Kč, co s tím uděláte kvůli odpisům???

Pokud cena výrobku a příslušenstvím přesahuje částku 40.000Kč, je možné rozdělit faktury. Toto je možné uskutečnit u přístrojů s bohatým příslušenstvím, aby nebyla ovlivněna funkční schopnost přístroje. Od ceny Vám bude odečteno příslušenství, které není nezbytně nutné pro provoz přístroje a doúčtováno na druhé faktuře. Toto upřesněte v políčku "Poznámka", poté Vás budeme telefonicky kontaktovat, takže prosím nezapomeňte napsat telefonický kontakt.

Přístroj se mi rozbil v záruční době a nemohu vykonávat praxi. Je možnost zápůjčky jiného???

V případě, že nastane situace, že se přístroj porouchá v záruční době, je možné zapůjčit po dobu opravy adekvátní zápujční přístroj, případně přístroj po dohodě vyměnit za nový.

Nemám důvěru v internetové obchody, ale Vaše zboží se mi líbí a ráda bych si ho objednala.Je jiná možnost než přes internet?

Samozhřejmě je možný jakýkoliv jiný způsob objednání. Písemnou formou, faxem, e-mailem i telefonicky. Záleží jen na Vás, jakou metodu si zvolíte. Veškeré kontaktní informace jsou uvedeny v "Obchodních podmínkách" nebo v boxu "Kontakt".

Jak je to se zaškolením a uvedením do provozu???

V případě nutnosti zaškolení a uvedení přístroje do provozu je toto samozřejmostí. Toto  je prováděno na přání zákazníka a výjezd technika je zpoplatněn dle předem dohodnuté ceny za dopravu.