Kryosprej CS 1/3 (0,3l.) s tryskami SJ 4, SJ 6 a SJ 8

Kryosprej CS 1/3 0,3l. je určen k destrukci patologické tkáně metodou rychlého lokálního zmrazení především povrchu kůže buď proudem tryskajícího kapalného dusíku nebo prostřednictvím výměnné kontaktní koncovky dusíkem ochlazované.Použitím trysek lze dosáhnout přesné lokalizace a jemného dávkování kapalného dusíku a tím minimalizovat riziko poškození zdravé tkáně. Kontaktními koncovkami lze provádět rovnoměrné mrazení celé plochy (např. bazaliomy) nebo mrazení tam, kde trysky nelze použít (oční víčka, rozhraní kůže a sliznic apod.) Trysky a koncovky jsou na sprej našroubovány a jejich výměna je mimořádně snadná.
Kryosprej CS1/3 je určen hlavně pro dermatologii, ale i pro jiné obory - chirurgii, oftalmologii, ORL apod.

28 572 ,-Kč
23 613 ,-Kč bez DPH
Počet

Kryosprej CS 1/3 (0,3l.) s tryskami SJ 4, SJ 6 a SJ 8 je určen k destrukci patologické tkáně metodou rychlého lokálního zmrazení především povrchu kůže buď proudem tryskajícího kapalného dusíku nebo prostřednictvím výměnné kontaktní koncovky dusíkem ochlazované.Použitím trysek lze dosáhnout přesné lokalizace a jemného dávkování kapalného dusíku a tím minimalizovat riziko poškození zdravé tkáně. Kontaktními koncovkami lze provádět rovnoměrné mrazení celé plochy (např. bazaliomy) nebo mrazení tam, kde trysky nelze použít (oční víčka, rozhraní kůže a sliznic apod.) Trysky a koncovky jsou na sprej našroubovány a jejich výměna je mimořádně snadná.
Kryosprej CS1/3 je určen hlavně pro dermatologii, ale i pro jiné obory - chirurgii, oftalmologii, ORL apod.

Kryosprej SMT CS 1/3 je určen na efektivní léčení široké škály kožních lézí: Běžné veruky, seborhoické veruky, aktinické keratomy, papilomy, lentiga, basaliomy a další běžné kožní léze. Kromě toho lze s výhodou použít i na chirurgické zákroky, například na hemeroidy. Jedná se o nejchladnější -196 C, a tedy o nejúčinnější a nejuniverzálnější dostupnou kryochirurgickou metodu. Aplikace je jednoduchá a rychlá - pro většinu zákroků postačí 3 - 30 sekund. Mnohem účinnější než dusík aplikovaný ,,štětičkami”. Na rozdíl od chirurgie skalpelem nebo elektrochirurgie: Žádná nebo minimální bolest, žádný zápach, nekrvavý zákrok, není třeba obvaz nebo bandáž, většinou není třeba anestezie, není třeba sestry pro asistenci, žádný medicínský odpad, výborný kosmetický efekt, minimální nebo žádná jizva

Technické parametry CS 1SM:

Chladící médium: kapalný dusík
Objem: 0,3l.
Pracovní tlak: 75 kPa
Izolace: vakuová
Hmotnost bez dusíku: 325 g
Hmotnost s dusíkem: 420 g
Rozměry: 70 mm, v 250 mm
Základní vybavení: SJ 4, SJ 6 a SJ 8
Použití kontaktních koncovek: ano
Výhody: komfortnější


V základním příslušenství s přístrojem obdržíte trysku SJ4, SJ 6, SJ 8.


04003

Ke stažení

CE prohlášení o shodě_CS1

Ke stažení (667.73k)

Prohlášení výrobce o BTK

Ke stažení (108.25k)