Deep Oscillation Basic - oscilační přístroj

Deep Oscillation Basic byl navržen pro mobilní použití na rehabilitačních pracovištích, sportovních lékařských centrech na rehabilitačních klinikách, jakož i pro centra specializující se na artroskopii a chirurgii.
104 188 ,-Kč
86 106 ,-Kč bez DPH
Počet

Deep Oscillation Personal Basic byl navržen pro mobilní použití na rehabilitačních pracovištích, sportovních lékařských centrech na rehabilitačních klinikách, jakož i pro centra specializující se na artroskopii a chirurgii.
Popis:


DEEP OSCILLATION PERSONAL BASIC byl navržen pro jednotlivce a pro mobilní použití. Akumulátorový provoz a zanedbatelná velikost je zárukou flexibilního využití jak na cestách tak i doma. Velkoryse pojatý grafický displej, společně s obsluhou jedním otočným ovladačem je zárukou velmi jednoduché programové volby a přehlednosti.
Karta s naprogramovanými terapiemi  poskytuje dokonalý přehled o terapii a všech důležitých aplikacích v estetické medicíně, také obsahuje grafický náhled  léčby.
Při léčbě drží pacient titanovou neutrální elektrodou volně mezi prsty. Příjemný pocit léčby je vytvořen aplikátorem se kterým se kruhově pohybuje po tkáni.

47 – 18 – 121