Deep Oscillation Pro - oscilační přístroj

DEEP OSCILLATION® PRO

Léčebné nízkofrekvenční oscilace elektrostatického pole. Velmi účinný pro rychlejší regeneraci při únavě po tréninku, při nejrůznějších poraněních. Urychluje hojení jizev po zraněních a po operacích, výrazně snižuje svalové bolesti, redukuje otoky, působí příznivě na tkáň poškozenou při přetrénování.
Léčba traumatických stavů a následků z přetrénování (přepínání)    

144 900 ,-Kč
119 752 ,-Kč bez DPH
Počet

DEEP OSCILLATION® PERSONAL PRO

Léčebné nízkofrekvenční oscilace elektrostatického pole. Velmi účinný pro rychlejší regeneraci při únavě po tréninku, při nejrůznějších poraněních. Urychluje hojení jizev po zraněních a po operacích, výrazně snižuje svalové bolesti, redukuje otoky, působí příznivě na tkáň poškozenou při přetrénování.
Léčba traumatických stavů a následků z přetrénování (přepínání)     
Léčba Deep Oscilation má antizánětlivý a redukující edémový účinek, přímo stimuluje pohyblivost v oblastech zbavených bolesti a tak umožňuje dřívější návrat do aktivní formy terapie a tréninku.     
Sportovní čipová karta poskytuje předem naprogramované léčebné postupy pro všechny důležité (odpovídající) sportovní aplikace.
Před a pooperační terapie.Otoky a edémy mohou být redukovány značně rychleji než při léčbě tradiční metodou.Lze použít ve velmi brzkém stádiu při před i pooperační léčbě, hojivé procesy jsou povzbuzující, místní zánět je potlačen a bolest je po celou dobu redukována.
Trénink domácí péče (následná péče) a výkonová stabilizace.Vyznačuje se rychlým svalovým uvolněním a přímým účinkem pro ulehčení bolesti v případě mikrotrauma (bolesti svalu). Podporuje efektivnější výživnou zásobu svalových buněk a urychluje se obnova optimálního výkonu. Regenerační časy v systematickém tréninku tak mohou být zkráceny.
Ve tkáni se vytvářejí příjemně vnímané efektivní elektrostatické pulsní hloubkové oscilace. Přímo ovlivňuje vyživování tkáně, působí relaxačně na svaly a má lokální protizánětlivý efekt. Otoky a edémy jsou absorbovány mnohem rychleji, bolest je potlačována. Rány jsou stimulovaně hojeny.
Oproti externí aplikaci, mechanické formě terapie (např. vibrace), terapeutický efekt při použití přístroje DEEP OSCILLATION se odehrává přímé ve tkáni a působí velmi hloubkově. Takovýto způsob je také vhodný pro svoji citlivost v působení při léčbě čerstvých úrazů, pooperačních stavů (jizvy), při akutních bolestech a v okolí otevřených ran. Některé významné výsledky při použití přístroje DEEP OSCILLATION jsou uváděny v dále dokládaných příslušných representativních studiích.
DEEP OSCILLATION příznivě stimuluje lokální imunitu. Variabilní imunitní parametry přibývají během léčby, zánětliví činitelé jsou potlačováni.
Tělu vlastní obranné funkce proti exogenním (vnějším) infekcím se celkově zvyšují, terapie působí výrazně protizánětlivě.
DEEP OSCILLATION pomáhá urychlit a zlepšuje proces hojení jizev. Při zmenšování otoků a při protizánětlivém působení zlepšuje lokálně jejich odstraňování a ošetřování ve všech vrstvách tkáně, tím dochází k obnovování tkáně a podpoře utváření vrstvení jizev a zrychlení tohoto hojícího procesu.
Zdokumentovaní je patrné na výrazném zlepšení plošných a biochemických parametrech hojení.
Redukce otoků tkáně. Právě v oblasti řídkého pojiva tkání DEEP OSCILLATION  způsobuje „promíchání“ základní substance a podporuje tím další pohyb tekutin pojiva tkání včetně obsažených látek (proteinů, poškozené tkáňové látky, nervových vláken, atd.)
Přepážky a trhliny pojivové tkáně zůstávají působením mechanické aktivizace volné a tím je podporována drenáž tkáně. Dochází k výraznému potlačení lokálních edémů s aseptickými záněty.
Rovněž otoky v oblasti jizev jsou výrazně redukovány.
U chronických stavů pomáhá léčba proti fibróze a ztvrdnutí tkáně.
DEEP OSCILLATION byl zkonstruován pro individuální, přenosné používání. Napájení bateriemi a provedením (velikostí do ruky) zaručují flexibilitu na cestách i doma.
Velkoplošný grafický displej spolu s jediným všeovládajícím nastavovacím knoflíkem zaručují velmi snadnou volbu programů a dokonalý přehled.
Čipová karta SPORTS slouží k aplikaci předprogramovaných léčebnách postupů, rozložených do rozdílných frekvenčních variací, obsahuje veškeré informace o terapii a grafické znázornění vlastní léčby.     
Při léčbě přidržuje pacient volně kontakt titanové elektrody mezi prsty. Příjemný terapeutický efekt DEEP OSCILLATION je vytvářen pod ručním aplikátorem, kterým pohybujeme krouživými pohyby nad léčenou tkání.

Standardní příslušenství
1 rukojeť ručního aplikátoru  8 MiMH nabíjecích baterií AA 1,2V
2 oscilační hlavice, 50mm   1 čipová léčebná karta PRO
2 membránový set, 50mm   1 balíček pudru
1 oscilační hlavice, 95mm   1 titanová neutrální elektroda
1 membránový set, 95mm   1 popruh na zavěšení DEEP OSCILLATION
2 spirálový propojovací kablík  1 transportní taška
1 nabíječ baterií    1 návod k obsluze

Reference
Unikátní charakteristickým rysem DEEP OSCILLATION je to, že může být používán již ve velmi ranných fázích úporných bolestí. V případě mých chronických problémů se šlachami, cítím se neuvěřitelně dobře.
- Stefan Glowacz, vicemistr světa z roku 1993, profesionální horolezec

S použitím DEEP OSCILLATION cítím okamžité účinky. S každou další aplikací pociťuji zmenšení bolesti. Již po 10 minutách aplikace je možný aktivní lehký pohyb o kterém jsem myslel, že nebude možný.
- Christian Domscheit, vicemistr Německa v in-line maratónu za rok 2005, Zepto Skate Team

Všichni sportovci které jsme léčili po úporné svalové bolesti získali nohem rychleji svoji původní výkonnost díky přístroji DEEP OSCILLATION.
- Jeannette Rabel, sportovní fyzioterapeutka

Pokud používáme DEEP OSCILLATION při léčbě čerstvých pooperačních otoků, zaznamenáváme mnohem rychlejší redukci edémů než u pacientů bez této přídavné následné léčby.
- Bodo Siest, fyzioterapeut peruánského taekwondového národního týmu

47 - 18 - 220