Lymfodrenážní přístroj Pneuven MEDI 6.7

Pneuven MEDI 6.7
Přístroj pro presoterapii a rehabilitaci určený zejména pro domácí léčbu, vybavený dotykovým ovládáním a ovládáním pomocí flashdisku.

54 450 ,-Kč
45 000 ,-Kč bez DPH
Počet

Pneuven MEDI 6.7
Přístroj pro presoterapii a rehabilitaci určený zejména pro domácí léčbu, vybavený dotykovým ovládáním a ovládáním pomocí flashdisku.
Programy a používání

Přístroj je osazen univerzálním konektorem jež slouží pro snadné a spolehlivé připojení dodávaného sortimentu tří a sedmi komorových návleků na ruce, nohy, břicho nebo hýždě.

 

Programové vybavení umožňuje pomocí dotykového ovládání nebo flashdisku provozovat přístroj v programovém režimu základním, kdy zvolená rychlost tlakové vlny je konstantní a výsledný zvolený tlak ve všech komorách návleku je stejný a v režimu GRADIENT, kdy zvolená rychlost tlakové vlny je konstantní a zvolený tlak klesá v komorách návleku od periferie k centru.

 

Na flashdisk lze naprogramovat ve zvoleném režimu kterýkoli z padesáti osmi standardních masážních a rozmasírovacích programů pro léčbu končetin a  jejich částí, boků a hýždí nebo jejich účelné kombinace s pevně stanoveným tlakem léčby v rozmezí 0-12 kPa. Zpětná kontrola pacienta lékařem pomocí flashdisku, na který je zaznamenáván průběh všech spuštěných terapií.

 

Přístroj lze ovládat manuálně pomocí dotykových tlačítek, nebo flashdiskem vloženým na označené místo na přístroji. Samotná léčebná terapie programovaná manuálně nebo flashdiskem je ucelený proces po jehož dokončení se přístroj sám uvede do stand by režimu a návlek se samovolně vyprázdní. Doba plnění a vyprazdňování jednotlivých komor návleku se automaticky přizpůsobuje použitému typu návleku. Průběh terapie je možno kontrolovat na displeji.

Hlavní přednosti

Hlavní předností přístroje je schopnost provozu ve dvou programových režimech, základním a gradientu, možnost zpětné kontroly průběhu léčby pacienta a její evidence a výrazné rozšíření možností léčebné terapie při zachování jednoduchosti obsluhy. Proto je tento typ primárně určen pro domácí léčbu pacientů.

Návleky pro lymfatickou masáž:

ruka s ramenem, ruka, kalhoty, noha, boky/hýždě 3,7 resp. 14 překrývajících se komor, konektory pro snadné připojení.

Přístroj je certifikovaný a splňuje podmínky Z.268/2014Sb notifikace zdravotnického prostředku na SÚKL.

V základní dodávce je přístroj dodáván samostatně!!

Vhodné návleky se objednávají zvlášť.

Technické parametry:

 

SÍŤOVÉ NAPĚTÍ 230 V /50Hz
PŘÍKON 50 VA
ČERPACÍ VÝKON 30  l/min
TLAK VZDUCHU 0 - 12 kPa
PROGRAMOVÝ REŽIM základní + gradient
POČET  PROGRAMŮ 58 základních programů
PŘEPÍNÁNÍ  KOMOR automatické
HMOTNOST 5,0 kg
ROZMĚRY  321 x 321,5 x140,3 mm
ODSÁVÁNÍ  NE

 

Přístroj je na objednání, dodání přibližně 10 dnů.

pneuven6_7

Ke stažení

Návod k obsluze MEDI 6.7

Ke stažení (1.65M)