LifePad RH 112 - resuscitační pomůcka

LifePad - resuscitační pomůcka

1 572 ,-Kč
1 299 ,-Kč bez DPH
Počet

LifePad - resuscitační pomůcka

Věděli jste, že k zástavě srdce často dochází doma nebo v práci?

LifePad RH 112 je navržen tak, aby motivoval více lidí k poskytování první pomoci tím, že pomáhá i nezkušeným osobám poskytujícím první pomoc při resuscitaci. Nahoře je přehledná ilustrace důležitých kroků první pomoci. Po aktivaci baterie je podložka umístěna na horní část těla osoby, která utrpěla srdeční zástavu, pomocí značek. Při provádění kardiopulmonální resuscitace pak vizuální a akustické signály upřesňují hloubku a frekvenci komprese. Díky kompaktní velikosti se podložka snadno skladuje.

LifePad RH 112 je přesvědčivý přístroj s promyšleným designovým konceptem, který je snadno pochopitelný i pro laiky, okamžitě podporuje provádění opatření první pomoci.

Zpočátku jsme často zahlceni nouzovými situacemi a bojíme se udělat něco špatně. Jediná špatná věc je nedělat vůbec nic.

Vizuální a zvuková podpora pro případ nouze
LifePad ® vám pomůže v takové situaci jednat správně. Pokyny krok za krokem vám pomohou zachovat chladnou hlavu. Barevné LED diody vám poskytují vizuální zpětnou vazbu pro optimální kompresní tlak. Akustický signál indikuje optimální kompresní frekvenci 100 tepů za minutu.

Jednoduchá aplikace bez předchozích znalostí LifePad se přizpůsobí jakémukoli tvaru těla a lze jej použít u odob starších 12 let. Opěrná plocha vás podpoří při správném umístění rukou.
Přístroj lze použít i v kombinaci s defibrilátorem. akustický signál LifePads ® lze vypnou.

Akustický signál

Pro nastavení optimální kompresní frekvence 100 tepů/minutu

Snadné polohování

Pokyny a značení přímo na LifePad®

Vizuální zpětná vazba prostřednictvím barevných LED diod

Pro udržení optimálního kompresního tlaku

LifePadRH112

Ke stažení

Návod k obsluze LifePad

Ke stažení (702.61k)

CE prohlášení o shodě LifePad

Ke stažení (45.54k)