Rázová vlna Storz Medical MasterPuls MP ONE

Nová radiální tlaková vlna MASTERPULS® ONE

Počet

Zeptejte se na cenu

Zeptejte se na cenu produktu

Rázová vlna Storz Medical MasterPuls MP ONE

Rázová vlna Storz Medical MasterPuls MP ONE


Nová radiální tlaková vlna MASTERPULS® ONE

Vyplňte níže uvedené informace.

* Povinná pole

Zrušit nebo 

Nová radiální tlaková vlna MASTERPULS® ONE
STORZ MEDICAL světový lídr v technologii rázových vln nabízí neinvazivní řešení naléhavých terapeutických výzev. Poté, co uvedl v roce 1988 prototyp světově první STORZ MEDICAL rázové vlny, pokračoval dále v rozvoji technologických inovací v oblasti extrakorporální terapie rázovou vlnou.
Nová radiální tlaková vlna MASTERPULS® ONE byla vyvinuta s důrazem na snadnou ovladatelnost, kompaktní design, vysokou účinnost a dokonalou mobilitu. MASTERPULS® ONE je ideální, kompaktní a snadno ovladatelný přístroj pro aplikaci tlakových vln
určených k ošetření všech standardních indikací.

Aplikátor SPARROWTM tlakové vlny MASTERPULS® ONE
Kinetická energie je přenášena projektilem aktivovaným stlačeným vzduchem přes elasticky oddělující nástavec do cílové oblasti v těle pacienta. Takto vzniklé tlakové vlny prostupují do velkých oblastí tkáně. Nový radiální aplikátor SPARROWTM má dokonalý minimalistický design.
Vynikající tlumení během generování tlakových vln výrazně snižuje vibrace aplikátoru a právě proto získal MASTERPULS® ONE schválení pro použití delší než 8 hodin denně, déle než jiné systémy radiálních tlakových vln na trhu. Díky svému designu a ergonomickému tvaru umožňuje aplikátor SPARROWTM jednoduchou obsluhu
a snadné použití při ošetření.
- Přenáší energii do velké oblasti
- Lehký s minimálními vibracemi
- Účinné ošetření
- Spolehlivý a cenově výhodný
- Ideální startovací model nebo doplněk v ordinaci
- Snadné a všestranné využití
- Nejlepší „pomocník s rázovou vlnou“ i mimo ordinaci
- Rozměry: 289 x 238 x 310 mm
- Hmotnost: 9,8 kg
- 6 úrovní energie: 6–18 Hz / max. 2,7 bar, eff
Aplikační nástavce a výměna aplikátoru
Výsledek léčby je závislý na kvalitě a účinnosti přenosu tlakových vln do tkáně pro specifi cké obtíže, které mají být ošetřeny. Kromě aplikačního nástavce D20-S dodávaného s aplikátorem SPARROWTM jsou k dispozici další volitelné aplikační nástavce: R15, C15, DI15 a D20-T.
Tyto aplikační nástavce se již řadu let s velkým úspěchem používají v různých systémech řady STORZ MEDICAL MASTERPULS®. Jsou určeny pro léčbu všech typických in di kací tlakové vlny, jako je tendinopatie, bolesti paty a ra mene, myofasciální spoušťové body nebo ošetření fascií. Snadné snap-in připojení umožňuje rychlou a snadnou výměnu aplikátoru s různými aplikačními nástavci.
- Ověřené aplikační nástavce pro různé indikace
- Snadná výměna aplikačních nástavců
- Snap-in konektor pro jednoduchou výměnu aplikátoru
- Volitená barva aplikátorů
Mechanismus účinku radiálních tlakových vln Mechanické působení tlakových vln v tkáni stimuluje nervový systém, způsobuje uvolňování oxidu dusíku a dal ších látek zajišťujících přenos informace.
Typické indikace:
- Achillodynie
- Kalcifi kující tendinitida
- Laterální/mediální epikondylitida
- Plantarní fasciitida
- Patelární tendinitida
- Tibiální stresový syndrom
- Trochanterická tendinopatie
dochází ke zlepšení metabolismu, angiogenezi a uvolňování vaskulárních endoteliálních růstových faktorů.
Všechny tyto efekty mohou snížit chronickou bolest.
- Spoušťové body: cervikální syndrom
- Spoušťové body: dorzalgie
- Spoušťové body: svaly předloktí
- Spoušťové body: oblast bederní páteře a lumbago
- Spoušťové body: zkrácené svaly lýtka
- Spoušťové body: adduktory
Nová tlaková vlna MASTERPULS® ONE
Vedle fokusovaných rázových vln se v moderní medicíně používají také radiální tlakové vlny. Způsob účinku systému balistické tlakové vlny je založen na principu lineární hybnosti odvozené z Newtonova zákona „akce a reakce“. Mechanická energie ve formě akustické tlakové vlny je přenášena účinně do tělesné tkáně a následně do bolestivé oblasti prostřednictvím speciálně tvaro vaných kovových nebo keramických nástavů. Tlakové vlny jsou generovány srážkou pevných těles. Projektil je urychlen stlačeným vzduchem na rychlost několika metrů za sekundu (přibližně 5 až 25 m/s) a poté náhle zpomalen nárazem do nástavce. Elasticky oddělený nástavec je přes ultrazvukový gel dán do přímého kontaktu s pokožkou pacienta nad bolestivou oblastí. Tlaková vlna vytvořená v místě kontaktu se šíří radiálně uvnitř těla pacienta. Radiální tlakové vlny jsou velmi účinnou alternativou k jiným léčebným postupům, zvláště při léčbě muskuloskeletálních poruch.

Můžeme vám pomoci zajistit financování nákupu přes leasingovou společnost.

Brožura MASTERPULS ONE


 

MPOne_256877