V našem obchodě je možný nákup bez registrace!
Objednávku můžete vyřídit telefonicky +420 603 440 557,
zaslat faxem +420 222 958 597 nebo e-mailem.


Přihlášení

Psoriamed - léčba lupénky

62.605,- Kč s DPH
51.740,- Kč bez DPH

  • Kód: 47 - 18 - 218

PSORIAMED
Psoriamed je klinicky testované zařízení koncipované na bázi požadavků léčby lupénky s rychlým léčebným efektem snadno dosahovaným pomocí aplikace stimulačních proudů.
Speciální interferenční proudy ( IFC ) překonávají resistentní bariéru pokožky bez jejího současného podráždění nebo poškozování v oblastech působení proudů. Dochází k nahrazování funkčně porušené plochy pokožky. Vysoce antipsoriatický efekt je účinný při normalizaci segmentačních procesů (v případě proliferace znovuvytvoření tkáně) a také dobře působí protizánětlivě a protiedemicky.
Terapie pomocí Psoriamedu stimuluje buněčnou obnovu při přenosu odpovídajících informací na buněčné úrovni již po krátké léčbě pomocí příjemného působení proudu nízké hustoty. Vysoká léčebná schopnost prostá veškerých vedlejších účinků reprezentuje velmi účinnou léčebnou alternativu zvláště u pacientů resistentních na obvyklou léčbu.
K dosahování účinné terapie je potřebné provádět aplikaci dvakrát denně (ráno a večer).
Aplikace stimulačními proudy je proveditelná dvěma způsoby – pod vodou, nebo s použitím zvláštních elektrod.
Při obsluze přístroje se používají předprogramované terapeutické návrhy a doporučení. Přístroj je snadno ovladatelný především pro jasně strukturovaný displej a ovládání jediným tlačítkem ( charakterizujícím prvkem firmy PHYSIOMED). Pro aplikaci pod vodou s použitím nožního spínače je nastavení intensity proudu bezproblémové. Bateriový provoz zajišťuje bezpečné používání přístroje a umožňuje jeho použití výhodně i mimo lékařskou praxi.


Tento produkt byl přidán dne Pátek 22. červen 2007.Sdílet