V našem obchodě je možný nákup bez registrace!
Objednávku můžete vyřídit telefonicky +420 603 440 557,
zaslat faxem +420 222 958 597 nebo e-mailem.


Přihlášení

Kryo pero Freezpen 16g náplň
Kryo pero Freezpen 16g náplň

36.845,- Kč
 31.318,- Kč s DPH
25.883,- Kč bez DPH
Ušetříte: 5.527,- Kč z ceny

Myostimulátor Futura Plus

24.960,- Kč s DPH
20.628,- Kč bez DPH

  • Kód: Futura_plus

Myostimulátor Futura Plus
Potřebujete se dostat do plavek nebo do šatů? Chcete rychle shodit pár přebytečných kil? Trápí Vás Vaše postava po porodu? Vadí Vám, že jste přes zimu nějak z formy a pořád to není ono?
Anebo se Vám nelíbí Vaše ochablé svaly na nohou, pažích, bříšku ? A co kdyby Vám někdo nabídl, že tyto Vaše problémy vyřeší a ještě k tomu v klidu domova, bez námahy a litrů potu ? Pořiďte si svého soukromého trenéra, tělocvičnu, salon krásy, fitness studio, lázeňské sanatorium a navíc ještě rehabilitační kliniku. Tohle všechno
se Vám vejde do přenosné taštičky přes rameno, která obsahuje přístroj FUTURA PLUS, vybavený nejmodernějšími elektrostimulačními programy.
K dispozici je 24 speciálních kazet se stovkou vědecky sestavených programů, které se skládají z mikroprocesorem řízených sestav impulsů, stahů a neurosvalových signálů. Každý sval nebo rovnou celá svalová skupina je aktivována neuvěřitelným tempem až 900 stahů za hodinu.
Součástí programů jsou i fáze pozvolného zahřátí svalů, lymfatické drenáže a uvolnění. Cvičit a být v pohodě - cítit se v pohodě a být fit
- být fit a zdravě vypadat - vypadat zdravě a líbit se sobě i svému okolí. Toho všeho lze dosáhnout snáze než si vůbec myslíte, je však dobré mít toho
správného pomocníka, klinicky osvědčený účinný přístroj ULTRATONE FUTURA PLUS.

Futura plus - jedinečný přístroj pro zpevnění, zhubnutí a vytvarování celého těla včetně obtížných partií. Rozsah péče je mnohonásobně rozšířen díky vyměnitelným kazetám, z nichž každá obsahuje 4 speciální programy.
Kufříkové balení, provoz na baterie i na el. síť i velmi jednoduchá obsluha dělají z Futury Plus pomocníka, kterého můžete využívat nejen doma, ale i kdekoli na chatě, či dovolené. Možnost dokoupení rehabilitačních programů, či speciálních programů pro muže a sportovce.
Balení obsahuje:
- řídící jednotku
- síťový zdroj
- sadu samolepících tělových elektrod
- příslušenství pro péči o obličej
- balení obličejových elektrod
- 4 programové kazety pro péči o tělo
- 2 kazety pro péči o obličej
- nádobku na kosmetiku
- čelenku
- elegantní kufřík
- podrobný návod se schématy rozmístění elektrod

Návod k obsluze Futura Plus - 2,2MBTento produkt byl přidán dne Úterý 02. listopad 2010.


Zákaznící, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...


Sdílet