Kryoterapie Frigostream

Frigostream

Kryoterapie je založena na povrchovém  chlazení. Využívá nízkých teplot na snížení teploty tkáně. Kryoterapie působí neustále na tkáň chlazeným proudem vzduchu s konstantní teplotou, což má za následek celou řadu termoregulačních účinků, které jsou vhodné pro různé indikace, včetně akutní a chronické bolesti a revmatismu.

260 150,00 Kč
s DPH 215,000,00 Kč bez DPH
Počet

Frigostream

Kryoterapie je založena na povrchovém chlazení. Využívá nízkých teplot na snížení teploty tkáně. Kryoterapie působí neustále na tkáň chlazeným proudem vzduchu s konstantní teplotou, což má za následek celou řadu termoregulačních účinků, které jsou vhodné pro různé indikace, včetně akutní a chronické bolesti a revmatismu.

Popis:

Kompaktní jednotka FRIGOSTREAM pro kryoterapii nabízí optimalizovaný výkon ve velmi malém prostoru. Generuje studený vzduch s nastavitelným proudem vzduchu a tím umožňuje cílené chlazení vybrané oblasti těla. Je-li použita správně, nehrozí nebezpečí poškození pokožky. FRIGOSTREAM pracuje se zdrojem energie, který nic nestojí – vzduch, a proto je vždy připraven k okamžitému použití a nemá žádné problémy se zásobováním chladícího média.
V klimatizační jednotce je okolní ovzduší ochlazeno a distribuováno  přes aplikační trubici bez přímého kontaktu s pokožkou při teplotách až -32 ° C. Řada volitelného příslušenství a aplikátorů zajišťují optimální aplikaci na postižené místo.

47 – 12 – 116