PERITONE - biofeedback přístroj proti inkontinenci

PERITONE - biofeedback přístroj proti inkontinenci

7 899 ,-Kč
6.528,00 ,-Kč bez DPH
Počet

PERITONE - biofeedback přístroj proti inkontinenci

Elektromyografický biofeedback(EMG) je metoda, která zaznamenává a zobrazuje svalovou aktivitu a napomáhá při posilování ochablých svalů.
Biofeedback EMG zařízení měří svalové napětí již od 0,2 μV a až do 2000 μV. Široký rozsah umožňuje zařízení změřit přesně i velice slabou svalovou aktivitu.
Pacient a terapeut sledují pomocí LED diod a na displeji svalovou aktivitu. To pomáhá aktivovat správné svalové skupiny a sledovat vývoj rehabilitace.
Měření v microvoltech µv (milliontina voltu).
Pomáhá motivovat pacienta a umožňuje mu sledovat vývoj rehabilitace.

Peritone je elektromyografický přístroj (EMG), který sleduje a nahrává svalovou aktivitu pomocí elektrických biosignálů. Přístroj pracuje ve spojení se sondami Periform® nebo Anuform® (nejsou součástí přístroje a objednávají se zvlášť). Svaly v průběhu kontrakce vysílají jemný elektrický proud, který je prostřednictvím sondy přenášen do přístroje a zobrazován LED diodami. Tato zpětná vazba /biofeedback/ pomáhá správně cvičit a sledovat postupné zvyšování pevnosti svalů.
Pro sledování individuální pokroku pacienta přístroj zaznamenává všechna cvičení. Můžeme si zpětně vyvolat průměrné hodnoty svalové aktivity ve fázi kontrakce a odpočinku, jejich délku, dobu nástupu kontrakce a povolení svalů, počet opakování, celkový čas cvičení apod. Shromážděná data se zpracují a vytvoří průměrné hodnoty za zadané období.
Přístroj je určen pro profesionální i domácí použití.

Biofeedback přístroj jednokanálový pro klinické i domácí použití
- LED diody ukazují stupeň svalové aktivity
- LCD display ukazuje numerické hodnoty svalové aktivity v mikrovoltech a ukazuje čas a fázi cvičení, počet cyklů opakování.
- Použití se sondami Periform+ a Anuform nebo s plochými elektrodami.
- Přesný a vysoce citlivý
- Jednoduché použití
- Možnost sledování pacienta pomocí propojení s počítačem.
- Možnost uzamčení pro sledování dat pacienta.


Aplikační sondy nejsou součástí dodávky a je nuté je objednat zvlášť.

Návod k obsluze Peritone - 370kB

Peritone_pic

Ke stažení

Návod k obsluze Peritone

Ke stažení (488.73k)