Digitální dermatoskop Dermogenius Ultra + MoleExpertMicro

Dermogenius Ultra + SW automatic kého vyhodnocování MoleExpertMicro.

341 220 ,-Kč
s DPH
282 000 ,-Kč bez DPH
Počet

Nabízíme novinku Dermogenius Ultra německé firmy DermoScan.  Přístroj pokračuje v tradici řady dermatoskopů Dermogenius Ultra firmy Rodenstock/Linos, které se začaly prodávat před deseti lety.

Jedná se o nejkompaktnější digitální dermatoskop s přepínáním polarizovaný/nepolarizovaný na trhu s 5 megapixelovou kamerou s vysokým rozlišením.  Obrázek sejmutý dermatoskopem má 2592x1944 pixelů což je velmi výhodné v případě malých lézí, jejichž obrázek lze zvětšovat bez ztráty kvality.
Celý systém tvoří jen lehká 220 gramů vážící ergonomická kamera s USB konektorem pro připojení do počítače.  Kamera nemá další elektronické řídicí jednotky.
Jsou-li data pacientů programu Dermogenius Ultra uložena na síti, lze s multiuživatelskou licencí digitální dermatoskop používat na více počítačích.

Dermogenius Ultra + SW automatic kého vyhodnocování MoleExpertMicro.

MoleExpert-Micro je program vytvořený na základě dlouholeté zkušenosti s automatickou analýzou pigmentových kožních lézí.
Důležitým požadavkem na tento programových projekt byla použitelnost softwaru spolu s různými obrazovými záznamovými systémy.
Nejdůležitějšími vlastnostmi z hlediska funkce tohoto softwaru je vysoká kvalita, rovnoměrné a kvalitní osvětlení daných snímků kožních lézí pořízených pod světelným mikroskopem.
Systém MoleExpert micro byl vytvořen na podporu diagnostických nálezů.Systém neposkytuje diagnózu, ale poskytuje informace o rozměrech expanze
léze, barvě, síťové struktuře, globulích a ohraničení lézí, které lze kdykoliv porovnat s mnoha stovkami jiných kožních lézí.
 
 
Prospekt Dermogenius Ultra (pdf-980kB)

Prospekt MoleExpertMicro (pdf-220kB)

Demo software ke stažení - ukázkový (170MB)

DermogeniusUltra-001

Ke stažení

CE prohlášení MoleExpert

Ke stažení (32.09k)

Návod k obsluze_MoleExpert

Ke stažení (787.7k)