Trombóza

Trombóza

Efektivní prevence hluboké žilní trombózy.

Hluboká žilní trombóza a plicní embolie.
Onemocnění jako hluboká žilní trombóza (HŽT), či plicní embolie (PE), tedy onemocnění, při kterých dochází k patologickému srážení krve v cévách, jsou každý rok příčinou statisíců případů úmrtí. Tato vysoká a nebezpečná incidence HŽT je považována za jednu z hlavních příčin nečekaných úmrtí u hospitalizovaných pacientů (dle Samuela Z. Goldhabera z Harvard Medical School) a představuje značné náklady pro zdravotnická zařízení, která se léčbou těchto onemocnění včetně jejich fatálních komplikací zabývají.
Existuje několik způsobů prevence: nejběžnějším řešením jsou antikoagulancia a přístroje na přerušovanou pneumatickou kompresi. Klinický výzkum ukazuje, že nejúčinnější prevencí HŽT je kombinovaný přístup, t.j. využití obou výše zmíněných metod.
Vysoký výskyt nozokomiální HŽT (zejména u pacientu, kteří podstoupili chirurgický zákrok) představuje zvýšené náklady pro zdravotnická zařízení v podobě výdajů na opětovnou hospitalizaci apod.
V této souvislosti stále více metodik doporučuje kombinovanou prevenci HŽT pro operace trvající 30–60 minut či déle. Prevence HŽT se rychle stává prioritou v oblasti zdravotní péče a nový přístroj Aircast VenaFlow Elite je zařízením, které tyto požadavky splňuje.
V této souvislosti je uveden na trh nový systém Aircast VenaFlow Elite, který je založen na klinicky prověřené technologii VenaFlow. Jedná se o špičkové zařízení s moderní, jednoduchou a lehkou konstrukcí.

Trombóza

Grid
List

Existuje 2 produktů.

Zobrazení 1-2 z 2 položek

Aktivní filtry